Home » Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi çocuk sahibi olmak isteyenlere gelişmiş seçenekler sunuyor. Sürecin başından itibaren profesyonel ve size özel geliştirilen programla birlikte eşlik ediyoruz. Bu yöntemle çocuk sahibi olmak istediğinizde Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi başlangıçta yumurta hücresinin bir spermle kaynaştığı, bebeğin büyüyüp sağlıklı doğduğu ana kadar süreç ile yakından ilgilenmektedir. İşimizde her zaman yeni umutların yeşerdiği tebessüm dolu gözlere kavuşuncaya dek titizlikle ilerlemekteyiz. Aslında buradaki amacımız bütünsel bir arayış olarak aile ve toplumu oluşturan bireylerin mutlu olmasıdır. Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi çocuk sahibi olmada tıbbi süreçlerini mümkün olan en iyi şekilde desteklenerek başarılı sonuçların alınmasını hedeflemektedir. Tüp bebek merkezimiz ayrıca ihtiyati hususların ve doğurganlığı koruyucu önlemlerin giderek daha önemli hale geldiği günümüzde ilerleyen yaşlarda çocuk sahibi olmayı mümkün kılmaktadır. Dolayısıyla ileri düzeyde bilgi birikimi gerektiren bu durumlar için ekstra zaman ayırmaktayız ve dolayısıyla uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle hizmetimizi en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Umut Olarak Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

İleri düzey sağlık tekniklerinin sonucunda bireysel olarak ebeveyn olma şansınızı arttırmak ve doktorunuzla birlikte size mümkün olan en iyi bakımı sağlamak Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi için asli bir görevdir. Diğer yandan tıbbi yardımla üreme alanındaki uzmanlar olarak görevimiz sağlıklı bir çocuğu ailesi ile buluşturmaktır. Bu amaçla, çeşitliliğe ve deneyimlerimize odaklanıyoruz. Bu sayede güvenli teşhis ve tedavide başarıyı her şeyden önce ekibimizin deneyimine borçluyuz.  Tüp Bebek Merkezi olarak size zaman ayırmaktan mutluluk duyarız. Çocuk isteyen çiftler için sevgi ve mutluluk aslında çocuk demektir. Diğer yandan çiftler için çocuk, ilişkilerinin mükemmelliğinin adeta meyvesidir. Umut edilen mutluluğun olması çok streslidir ve ne yazık ki her çift hemen profesyonel tıbbi yardım aramaz. Günümüzde, çocuk artık nihai bir kader değil. Çoğu durumda, kısırlığın nedeni hedefe yönelik muayenelerle belirlenebilir ve bu durum tedavi edilebilir. Tedavi süreçleri ve tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olmak için web adresimizde yer alan bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Tüp Bebek Nedir?

Tüp bebek, bir kadının yumurtalarının ve bir erkeğin sperminin bir laboratuarda birleştirildiği bir yardımcı üreme teknolojisidir (ART). Süreç, çiftin doğurganlık tedavisine başlamasından bir embriyonun rahme başarılı bir şekilde implante edilmesine kadar yaklaşık 3 hafta sürer. Tüp bebek kısırlığı tedavi etmek için kullanılır. Tüp bebek, tıkalı veya hasarlı fallop tüpleri, yumurtlama bozuklukları, endometriozis, açıklanamayan kısırlık ve daha fazlası olan kadınlara yardımcı olur. In vitro fertilizasyon, bir kadının yumurtalıklarından bir yumurtanın çıkarılmasını ve laboratuarda bir tabakta sperm ile karıştırılmasını içerir. Kombinasyon uygulanabilir görünüyorsa, suni tohumlama yoluyla rahmine geri aktarılır. Tüp bebek işlemleri, ilk kullanıldığı 1978 yılından beri uygulanmaktadır. Tüp bebek (IVF), bir yumurtayı vücut dışında sperm ile birleştirerek hamilelik elde etmenizi sağlayan bir doğurganlık tedavisidir.

IVF tedavisinin gerekli olduğu durumlar:

  1. Erkeğin sperm sayısı veya sperm kalitesi düşük.
  2. Kadının yumurtlama sorunları, en az bir tıkalı Fallop tüpü veya endometriozis var.
  3. Her iki partner de yaştan dolayı gebe kalmakta zorlanıyor.
  4. Kadın erken menopoz yaşıyor ve artık kendi başına yumurta üretemiyor.
  5. Bir kadın kısmi histerektomi geçirdi ve yumurtalıklarının bir kısmı yerinde kaldı ama artık kendi başına yumurta üretmiyor.

Yumurta Donasyonu Nasıl Yapılır?

Yumurta bağışı, tüp bebek adı verilen bir işlemle yapılır. Bu süreçte tüp bebek doktorları, embriyo oluşturmak için iki farklı kişiden yumurta ve sperm alır. Yumurtalardan biri daha sonra gebe kalamayan bir kadına bağışlanır. Yumurta donasyonunda ilk adım, yumurtlamayı uyarmak için hormon enjeksiyonlarıdır. İkinci adım, yumurtaların vajinal duvardan geçen bir iğne ile her bir yumurtalığa bir aspirasyon cihazı ile çıkarıldığı yumurtaların alınmasıdır. Kendi genetik materyali ile gebe kalması gereken ancak bunu yapmakta sorun yaşayan kadınlar için donör yumurta en iyi seçenektir. Tüp bebek, bir kadının veya çiftin başarılı bir hamilelik yaşamasına yardımcı olabilecek tıbbi prosedürlerin bir kombinasyonunu içerir. Batı ülkelerinde 12 çiftten 1’inin kısırlıktan etkilendiği tahmin edilmektedir.

Bir doğurganlık tedavisi genellikle yumurtalıkları uyarmak için hormon ilaçları ile başlar ve daha sonra birden fazla yumurta salınır. Daha fazla yumurta bulunduğunda doktorlar yapay bir ortamda sperm ile onları döllemeye çalışacaklardır. Döllenmiş yumurtalardan biri rahme aktarılır ve embriyo haline gelirken, diğerleri hemen implante edilmezse ileride kullanılmak üzere dondurulabilir ve saklanabilir. Yumurta bağışı doğurganlık klinikleri aracılığıyla yapılır. Süreç, donörden yumurtaların alınmasıyla başlar.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri
Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
5.0
Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
Dünya Tüp Bebek Merkezi
5.0
Dünya Tüp Bebek Merkezi
Dünya Tüp Bebek Merkezi
Elite Tüp Bebek Merkezi
5.0
Elite Tüp Bebek Merkezi
Elite Tüp Bebek Merkezi
Gyno Life Tüp Bebek Merkezi
5.0
Gyno Life Tüp Bebek Merkezi
Gyno Life Tüp Bebek Merkezi
Girne Tüp Bebek Merkezi
5.0
Girne Tüp Bebek Merkezi
Girne Tüp Bebek Merkezi

Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Details

İzin Alınan Ülkeler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yakın Doğu Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi
5.0/5