Home » Dünya Tüp Bebek Merkezi

Dünya Tüp Bebek Merkezi

Dünya tüp bebek merkezi ailelerin çocuk sahibi olma yolunda tercih ettiği kuzey Kıbrıs ta bulunan başarılı tüp bebek merkezlerinden biridir. Dünya tüp bebek merkezi her geçen gün mutlu aileler kurmaya devam ediyor.  Evli ya da belirli yaşlarda çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere çeşitli testler içeren değerlendirme sonucunda tüp bebek tedavisi önerilebilmektedir. Aslında bu gerçekten tıpta umut verici ilerlemenin sadece bir ürünüdür. Dolayısıyla elde edilen teknik ve biyolojik bilgi ile bu unsurların bir araya getirilerek çocuk sahibi olma yolunda büyük bir adımın atılmasını sağlamıştır. Genel olarak yapılan işlemleri sıralarsak; Tüp bebek, yumurtalıkların değerlendirmesi yapılır. Olgun ve birleşime hazır birkaç yumurta üretilmesine yardımcı olmak için birkaç ay boyunca doğurganlık ilaçları verilir. Hormon seviyesini ölçmek ve yumurta üretimini takip etmek için düzenli ultrason veya kan testleri yapılır. Bu işlemler sürecinde alanında uzman kişiler durum takibini yaparak herhangi bir olumsuz durumda işlemi durdurabilir, yeniden denenmesi için karar verebilirler.

Yapılan işlemlerin son derece steril ve ileri teknoloji barındıran ekipmanlarla yapılması önemli bir konudur. Bu bağlamda Dünya Tüp Bebek Merkezi Avrupa standartlarında sayılan yükümlülüklerini titizlikle yerine getirmektedir. Sadece Kıbrıs’ta değil, tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olmak isteyen dünyanın her yerindeki aileler merkezimizi ziyaret edebilir. Web sayfamızda ilgili kısımlardaki bilgilendirici yazılar sadece önbilgi amaçlı yazılmış olup verilen hizmetlerin genel hatlarla bilinmesini sağlamaktadır.

 

dünya tüp bebek merkezi

dünya tüp bebek merkezi

Çocuk Sahibi Ailelere Siz de Katılabilirsiniz

Olumlu sonuçlar gözlemlendiğinde diğer safhalara geçilerek normal gebelik prosedürleri işletilir. Süreç sonunda doğan bebeğin yaşam fonksiyonları ve diğer gelişim aşamaları deneyimli doktorlarımız, tarafından takip edilmektedir. Bebek sevinci yaşayan ailelerimizden oluşan yüzlerce mutlu yuvaya sizlerde kavuşabilirsiniz. Diğer taraftan Dünya Tüp Bebek Merkezi size sunduğu kaliteli hizmet ve diğer destekleyici unsurlarıyla diğerlerinden farklılaşmaktadır. Bizim için mutluluk sevinçle çocuğunu kucağına alan bireyleri görmekle başlar. Eğer çocuk sahibi olmaya karar verdiyseniz iletişim kısmında yer alan bilgilerden faydalanarak bizimle iletişime geçebilir, tüp bebek tedavisi için gerekli aşamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir Dünya Tüp Bebek Merkezi sayesinde çocuk sahibi olmak artık hayal değil. Gelin bu sevince ortak olalım.

Diğer tüp bebek merkezleri için: Kıbrıs tüp bebek merkezleri

Hızlı destek hattımıza bir tık ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya Tüp Bebek Merkezi
5.0/5